Telefon: 724 269 549

Vložit dotaz do poradny »

Potřebujete bezplatně poradit?

hudba

Z** *********, 08.09.2017 (****)

Dobrý den,počítáme s tím,že manželovo utrpení musí každým dnem zkončit.Rádi bychom věděli,jestli hudbu při obřadu máte určenou,nebo je možné si vybrat,ev.donést svou?Jelikož chceme obřad ve výstavní síni,chceme se zeptat,jestli do síně smí jen 12lidí,podle míst k posazení,nebo mohou i stojící?A poslední dotaz,na závěr obřadu rakev někam zajíždí,nebo zůstává a pozůstalí odchází?

1. Výběr hudby není limitován. Co budete chtít zahrát, zahrajeme.

2. Ve výstavní síni je 12 míst k sezení, je běžné, že lidi během obřadu stojí. Doporučený počet je cca 20 smutečních hostí.

3. Rakev je trvale přítomna. Ve výstavní síni není katafalk vybaven systémem zajíždění rakve. Tzn. rakev je v obřadní síni při Vašem příchodu i odchodu (po skončení obřadu), teprve poté je převezena do technického zázemí krematoria.

schránky na urny

Vidim Ivan, 12.04.2016 (Liberec 1)

Mám dotaz, zda prodáváte umělohmotné schránky pro 6 uren.Děkuji

Dobrý den,

tento sortiment nevedeme.

PS Hrádek s.r.o.

Možnost volného pracovního místa

manželé Pavel a Marie H., 16.06.2013 (Hrádek nad Nisou)

Víme že je to asi velmi troufalé ale nedávno jsme zahlédli na Vašich stránkách že jste hledali brigádníka do Liberece.Ta je již asi zadána ale i přesto by jsme byli rádi pracovali u Vás a pomohli jakkoli to půjde. Děkujeme za pochopení. Je možné i zaslat životopis jestli by byl zájem z Vaší strany. Vážíme si všeho.

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem, ale bohužel aktuálně nemáme žádné volné místo. Uvedená brigáda se týkala sezónních zahradnických prací v urnovém háji v Liberci. Tyto práce již byly ukončeny.

Pokud budeme v budoucnu hledat pracovníky, dozvíte se to na zavedených pracovních portálech, kde pravidelně inzerujeme.